Новий український бренд одягу

Ми робимо якісний одяг на кожен день. Одяг, який не вимагає спеціального місця чи події, а просто створює комфорт незалежно від ситуації. Носити який природно, зручно і звично. Який завжди першим спадає на думку. Під піджак чи спортивну куртку, під сорочку чи замість неї. Одяг, який не потребує зусиль і доречний завжди.  

Весь наш одяг виготовляється виключно на території України невеликими партіями, тому маємо можливість контролювати його якість на кожному етапі створення, починаючи з лекал і закінчуючи принтами.

Ми шукаємо щось небанальне, що може говорити про нашу приналежність, але не кричить про це; бачимо нові контексти і красу у повсякденному, у тому, що оточує нас, є частиною нас, але не змушує повторювати щось вже багато разів сказане іншими. Коли ти любиш щось, про це не завжди варто кричати.

Ми в першу чергу дизайнери, тому хочемо, щоб наш одяг не просто відображав певні ідеї, але й був цікавим естетично. Щоб люди, які обрали наш одяг, і ті, хто ще цього не зробив, відчували, що ми робимо щось не тільки якісне, не тільки змістовне, але й контекстне та естетично зрозуміле за межами України. 

Це те, що ми робимо, наш спосіб, наша мова, наш Segment.

Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно