Якісні шкарпетки українського виробництва

У колаборації з DODO Socks ми виготовили вже два набори шкарпеток: Segment Short та Segment Treton. Кожен набір унікальний та має свої особливості.

Segment Short

В основу шкарпетки ми додали волокно Dupont, що робить її супер еластичною та міцною. Більше того, ми зв'язали ці шкарпетки на станках в 180 голок, що додає виробам більшої щільності, а вам більшого комфорту. Виконані в спортивному форматі, літні низькі шкарпетки в стриманій гаммі з яскравим акцентом. Чудово поєднуються з кроссівками, підкоченими джинсами та шортами.

Segment Treton

Набір Trenton поєднав у собі дизайн і функціональність. Робота над цим набором тривала більше двох місяців - численні ітерації дизайну, десятки пробних зразків, одна партія, що не пройшла технічного відбору. І нарешті маємо результат, яким ми дуже задоволені. Це вже другий набір, який ми зв'язали з додаванням еластичного волокна DuPont, що робить шкарпетку супер еластичною та міцною. А посилені п'ятка та носок забезпечують тривале носіння. Модель виконана в колаборації з DODO Socks.


Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно